کانال‌های اطلاع‌ رسانی دیجی‌اکسپرس

دیجی‌اکسپرس با ساختن کانال‌هایِ اطلاع‌ رسانی شخصی‌سازی‌ شده، تلاش دارد تا با مخاطبان خود ارتباط برقرار کند و آن‌ها را در جریان اخبار مهم، کمپین‌ها، قوانین‌ومقررات، طرح‌های تشویقی، تخفیف‌ها و… قرار دهد. فعالیت‌های رسمی دیجی‌اکسپرس در بستر کانال‌های اطلاع‌ رسانی که در ادامه معرفی می‌شوند قابل رویت و پیگیری است و به جز این موارد، هیچ کدام از کانال‌هایی که ادعای ارتباط با این برند را دارند، مورد تایید نیستند.

کانال اطلاع‌ رسانی اینستاگرام

صفحه اینستاگرام دیجی‌اکسپرس با نام digiexpress_drivers تنها صفحه مورد تایید است که در آن اخبار مهم مرتبط با راننده‌ها مثل تغییر زمان رزرو بازه، طرح‌های تشویقی و تخفیف‌ها، خدمات و سرویس‌های جدید، مناسبت‌ها، موارد آموزشی مهم و… به اشتراک گذاشته می‌شود. شما می‌توانید با دنبال کردن این صفحه، از آخرین و مهم‌ترین اخبار دیجی‌اکسپرس مطلع باشید و اگر سوالی داشتید، با ادمین صفحه در میان بگذارید.

کانال اطلاع‌ رسانی لینکدین

یکی دیگر از شبکه‌های اجتماعی ما، لینکدین است که با نام DigiExpress به فعالیت می‌پردازد. شما می‌توانید با دنبال کردن لینکدین دیجی‌اکسپرس، از آخرین موقعیت‌های شغلی این سازمان، فعالیت‌های حرفه‌ای مربوط به محیط کار، فرهنگ سازمانی و… آشنایی پیدا کنید. صفحه لینکدین ما، بازنمای فضای کلی برند دیجی‌اکسپرس است.

کانال اطلاع‌ رسانی تلگرام

کانال تلگرام دیجی‌اکسپرس به نشانی DigiExpress_Tehran بستری برای به اشتراک‌گذاری اخبار لحظه‌ای و مهم، طرح‌های تشویقی و تمام موارد مرتبط با رانندگان عزیز است. رانندگان با عضویت در این کانال می‌توانند از آخرین اخبار مطلع شوند و سوالات خودشان را با ادمین در میان بگذارند.

کانال اطلاع‌ رسانی آپارات

یکی دیگر از کانال‌های رسمی ما، آپارات دیجی‌اکسپرس است که با دنبال کردن آن می‌توانید ویدئوهای آموزشی مختلف را در خصوص نحوه تحویل سفارش، نحوه ارتباط با مشتری، نحوه ارسال سفارشات فوری و… مشاهده کنید.

کانال‌های که معرفی کردیم، تنها کانال‌های رسمی دیجی‌اکسپرس است و در صورت اضافه شدن کانال جدید، حتما آن را به لیست بالا اضافه می‌کنیم. بنابراین هرگونه فعالیت با نام دیجی‌اکسپرس به جز موارد ذکر شده غیرقانونی است و از شما می‌خواهیم در صورت مشاهده صفحاتی که از نام دیجی‌اکسپرس سوءاستفاده می‌کنند، آن را با پشتیبانی به شماره ۶۱۹۳۰۱۰۰ در میان بگذارید تا همکاران ما پیگیری‌های لازم را انجام دهند.

کانال اطلاع‌ رسانی توییتر

شما می‌توانید با دنبال کردن توییتر دیجی‌اکسپرس به نشانی @DigiExpressir، در جریان اخبار، کمپین‌ها و طرح‌های مرتبط با راننده‌ها و همچنین اخبار مرتبط با شرکت قرار بگیرید.

برچسب‌ها:, ,
ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*