ترفندهای ارسال سالم بسته ها به مقصد

یکی از مهم‌ترین خدمات دیجی‌کالا به مشتریانش، ضمانت سلامت کالاست. دیجی‌اکسپرس به‌عنوان سامانه هوشمند لجستیک دیجی‌کالا، در همین راستا گام برمی‌دارد و تلاش می‌کند بسته‌ها در سلامت کامل به دست مشتری برسند. از آنجایی‌که مسئولیت بسته‌ها از زمان تحویل از انبار، تا زمان تحویل به مشتری، برعهده‌ سفیر است، برای شما عزیزان پیشنهادهایی داریم که می‌تواند به ارسال سالم و موفق بسته ها کمک کند.

پیشنهادهایی برای ارسال سالم بسته ها در طول مسیر

برای داشتن ارسال سالم بسته‌ ها روی آن را بخوانید، به کمک برچسب‌ها، هشدارهای مهمی روی آن‌ها درج شده است. دو برچسب شکستنی و حاوی مایعات، مهم‌ترین آن‌هاست. از نامشان معلوم است که محصول درون بسته‌ها شرایط ویژه‌ای دارند؛ بهتر است این بسته‌ها را جایی قرار دهید که زیادی جابه‌جا نشوند و چیزی روی آن‌ها قرار نگیرد.

بسته‌ها را به ترتیب آدرس بچینید، بسته‌هایی را که باید زودتر تحویل دهید جلوتر بگذارید تا مجبور نشوید برای تحویل دادن یک بسته، بقیه‌ بسته‌ها را بیرون بیاورید یا جابه‌جا کنید.

جهت جلوگیری از آسیب به سلامت و ظاهر سفارشات تاحدامکان از قراردادن بسته‌ها روی صندلی عقب خودرو خودداری کنید و درصورتی‌که مجبور به انجام این کار هستید، سعی کنید جای بسته‌ها را ثابت کنید.

بسته‌های سنگین را روی بسته‌های سبک قرار ندهید، هنگام چیدن بسته‌ها حتما وزن آن‌ها را در نظر بگیرید؛ چرا که روی هم قراردادن جعبه‌ها، باعث آسیب‌دیدگی جعبه‌های زیری یا کالاهای درون آن‌ها می‌شود.

مطمئن شوید در صندوق عقب خودرو یا باکس موتور شما چیزی وجود ندارد که در حرکت، به بسته‌ها آسیب بزند (اگر مواردی مثل ضد یخ، شیشه‌شور، آب یا روغن خودرو را در صندوق عقب نگه می‌دارید، از سفت بودن در بسته‌بندی و عدم وجود نشتی مطمئن شوید.)

هنگام رانندگی، تمام حواستان را جمع کنید، بهتر است نرم‌افزار مسیریابی را روی نگهدارنده ثابت کنید تا به‌راحتی بتوانید مسیر را پیدا کنید.

در مسیر تحویل بسته‌ها، توقف غیرضروری نداشته باشید تا با مشکلاتی مانند سرقت مواجه نشوید.

هرگز ماشین خود را با درِ باز صندوق عقب رها نکنید، از ماشین پیاده شوید و سپس بسته را بیرون بیاورید، در صندوق و اتومبیل را ببندید و سپس بسته را به مشتری تحویل دهید.

در صورت بروز خرابی یا تصادف برای خودرو، از منتقل شدن بسته‌ها به یک محل امن مطمئن شوید و به‌سرعت به پشتیبانی خبر بدهید.

در این مطلب تلاش کردیم نکاتی را بیاوریم که به شما کمک می‌کند بسته‌ها را سالم به مقصد برسانید. در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی دیجی‌اکسپرس تماس بگیرید.

برچسب‌ها:, ,
ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*