جزییات عیدی دیجی‌اکسپرس به سفیران

در ماه آخر سال دیجی‌اکسپرس برای افزایش درآمد به تمام سفیران فعال سرویس تحویل فوری (موتورسیکلت) و سرویس تحویل برنامه‌ریزی شده (خودرو سواری) خود عیدی می‌دهد، که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم.

عیدی سفیران سرویس تحویل فوری

تمام سفیران سرویس تحویل فوری (موتورسیکلت) علاوه بر دریافت طرح‌های تشویقی ویژه و پاداش ثبت‌نام، با توجه به شرایط زیر می‌توانند عیدی دریافت کنند.

شرط‌های واریز عیدی

  • سفیر سرویس تحویل فوری در ۲۱ روز (۶ الی ۲۶ اسفند) با انجام ۳۶۰ تحویل سفارش، ۲۰ درصد درآمد خالص را به عنوان عیدی دریافت خواهد کرد.
  • سفیر سرویس تحویل فوری در ۲۱ روز (۶ الی ۲۶ اسفند) با انجام ۲۶۰ تحویل سفارش، ۱۰ درصد درآمد خالص را به عنوان عیدی دریافت خواهد کرد.

مثال: سفیری طی ۲۱ روز (۶ تا ۲۶ اسفند) فعالیت، ۴۱۰ تحویل سفارش را انجام داده است که مبلغ ۸.۲۰۰.۰۰۰ تومان درآمد خالص را کسب کرده است، او علاوه بر پاداش‌ها مبلغ ۱.۶۴۰.۰۰۰ تومان (۲۰ درصد از درآمد خالص) را به عنوان عیدی دریافت خواهد کرد.

مثال: سفیری طی ۲۱ روز (۶ تا ۲۶ اسفند) فعالیت، ۲۸۰ تحویل سفارش را انجام داده است که مبلغ ۵.۶۰۰.۰۰۰ تومان درآمد خالص را کسب کرده است، او علاوه بر پاداش‌ها مبلغ ۵۶۰.۰۰۰ تومان (۱۰ درصد از درآمد خالص) را به عنوان عیدی دریافت خواهد کرد.

نکات قابل توجه:

این طرح (عیدی) هیچ تداخلی با سایر طرح‌های تشویقی ندارد و تمامی طرح‌های تشویقی اسفندماه برقرار است.

زمان اجرای طرح عیدی دیجی‌اکسپرس بازه بین ۶ اسفند تا ۲۶ اسفند می‌باشد.

عیدی دیجی‌اکسپرس در روز ۲۸ اسفندماه به کیف پول سفیران واریز می‌شود.

عیدی سفیران سرویس تحویل برنامه‌ریزی شده

تمام سفیران سرویس تحویل برنامه‌ریزی شده (خودروسواری) شده علاوه بر دریافت طرح‌های تشویقی ویژه ، با توجه به شرایط زیر می‌توانند عیدی دریافت کنند.

شرط‌های واریز عیدی

  • سفیر سرویس تحویل برنامه‌ریزی شده در ۲۱ روز (۶ الی ۲۶ اسفند) با انجام ۳۰ بازه، ۲۰ درصد درآمد خالص را به عنوان عیدی دریافت خواهد کرد.
  • سفیر سرویس تحویل برنامه‌ریزی شده در ۲۱ روز (۶ الی ۲۶ اسفند) با انجام ۲۱ بازه، ۱۰ درصد درآمد خالص را به عنوان عیدی دریافت خواهد کرد.

مثال: سفیری طی ۲۱ روز (۶ تا ۲۶ اسفند) فعالیت، ۴۰ بازه ارسال داشته است و مبلغ ۸.۸۰۰.۰۰۰ تومان درآمد خالص را کسب کرده است، او علاوه بر پاداش‌ها مبلغ ۱.۷۶۰.۰۰۰ تومان (۲۰ درصد از درآمد خالص) را به عنوان عیدی دریافت خواهد کرد.

مثال: سفیری طی ۲۱ روز (۶ تا ۲۶ اسفند) فعالیت، ۲۴ بازه ارسال داشته است و مبلغ ۵.۲۸۰.۰۰۰ تومان درآمد خالص را کسب کرده است، او علاوه بر پاداش‌ها مبلغ ۵۲۸.۰۰۰ تومان (۱۰ درصد از درآمد خالص) را به عنوان عیدی دریافت خواهد کرد.

ویژگی‌های عیدی سفیران

عیدی

افزایش درآمد و مبلغ عیدی بدون سقف

عیدی

واریز عیدی در روز ۲۸ اسفندماه

عیدی

بدون محدودسازی طرح‌های تشویقی

توجه: در صورتی که نسبت به مسائل مالی (پرداخت عیدی، پاداش‌ و…)، مشکلات نرم افزار یا نحوه برخورد پرسنل دیجی‌اکسپرس با مشکل مواجه شدید (ابهام، نگرانی و یا شکایت)، می‌توانید از طریق لینک زیر نسبت به ثبت تیکت اقدام نمایید و نتیجه حداکثر ظرف ۲۴ ساعت کاری به شما اعلام خواهد شد.

سؤالات متداول

برچسب‌ها:, , , ,
ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*