تضمین درآمد سفیران سرویس تحویل فوری

تضمین درآمد چیست؟

دیجی‌اکسپرس این امکان را فراهم کرده تا سفیران سرویس تحویل فوری، با حضور در شیفت‌های رزرو شده از تضمین درآمد بهره‌مند شوند. بدین صورت که درآمد شما را بر اساس میزان ساعت‌های حضورتان در شیفت‌های رزرو شده را تضمین می‌کند. برای آشنایی کامل با تضمین درآمد سفیران این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

superior-ondemand-courier

شرایط تضمین درآمد سفیران

سفیران براساس موارد زیر می‌توانند از تضمین درآمد بهره‌مند شوند:

۱- ابتدا شیفت مورد نظرتان را رزرو کنید، در روز قبل از رزرو شیفت همکاران مرکز تماس یا لیدر(سرگروه منطقه) برای رزرو و ثبت شیفت با سفیران تماس می‌گیرند یا سفیران خودشان باید از طریق تماس با لیدر(سرگروه منطقه) یا مرکز تماس (۶۱۹۳۰۱۰۰-۰۲۱)، شیفت مورد نظر خود را رزرو کنند و اطمینان حاصل کنند که نام‌شان حتما در لیست شیفت‌ها ثبت شده باشد.

۲- شرط محاسبه تضمین درآمد در شیفت‌های ۴ ساعتی، حداقل «۳ ساعت و ۵۰ دقیقه حضور» و در شیفت‌های ۳ ساعته، حداقل «۲ساعت و ۵۵ دقیقه حضور» می‌باشد. (سفیران فقط ۱۰ دقیقه ‌می‌توانند تاخیر داشته باشند)

مثال: اگر سفیری شفیت ۸ تا ۱۲ را رزرو کرده باشد و فعالیت خود را از ساعت ۸ و ۱۲ دقیقه شروع کند، به علت تاخیر بیشتر از ۱۰ دقیقه تضمین درآمد به او تعلق نمی‌گیرد.

۳- در صورت کنسل کردن بیش از ۲ سفارش، تضمین درآمد برای شما پرداخت نخواهد شد.

۴- حضور و غیاب سفیرهای همکار توسط لیدر(سرگروه هر منطقه) انجام می شود. (صحت سنجی حضور سفیر به صورت کاملا سیستمی براساس لوکیشن سفیر انجام می‌شود)

۵- سفیران باید در هر ساعت حداقل ۱ سفارش را موفق ارسال کرده باشند.

توجه: در صورتی که نسبت به مسائل مالی(پرداخت تضمین درآمد ، پاداش و …)، مشکلات نرم افزار یا نحوه برخورد پرسنل دیجی‌اکسپرس با مشکل مواجه شدید (ابهام، نگرانی و یا شکایت)، می‌توانید از طریق لینک زیر نسبت به ثبت تیکت اقدام کنید و نتیجه حداکثر ظرف ۲۴ ساعت کاری به شما اعلام خواهد شد.

نکته: با کارکرد ۱۶ ساعت در روز سفیران در صورت کار در مناطق با تضمین ۷۰ هزار تومان تضمین روزانه ۱.۱۲۰.۰۰۰ هزار تومان و در صورت فعالیت در مناطق با تضمین ۸۰ هزار تومان سفیر ۱.۲۸۰.۰۰۰ هزار تومان تضمین درآمد روزانه خواهند داشت.

(کمترین تضمین درآمد روزانه ۱.۱۲۰.۰۰۰ هزار تومان و بیشترین تضمین درآمد روزانه ۱.۲۸۰.۰۰۰ هزار تومان می باشد.)

نکته مهم: بر اساس قوانین مبالغ تضمین درآمد پس از ۲ روز کاری برای سفیران واریز می‌شود.

جدول نرخ تضمین درآمد مناطق

مزیت‌های تضمین درآمد

 • درآمد ثابت داشته باشید، شما می‌توانید در طی مدت فعالیت‌تان از تضمین درآمد بهره‌مند شوید.
 • از زمان‌تان بهتر استفاده کنید، شما می‌توانید با برنامه‌ریزی و بدون دغدغه شیفت‌های مورد نظرتان را رزرو و ثبت کنید و از زمان خود بیشترین بهره‌برداری را داشته باشید.

نحوه محاسبه تضمین درآمد سفیران

سفیر عزیز با داشتن شرایطی که در بخش بالا ذکر شد می‌تواند از تضمین درآمد بهره‌مند شود، که محاسبه‌ی آن بدین صورت است: درآمدی که سفیر با تحویل سفارش‌ها در ساعات حضور بدست آورده است از مبلغ کل تضمین درآمد در آن شیفت و منطقه کسر می‌شود و ما به تفاوت آن پس از ۲ روز کاری برای سفیر واریز می‌شود.

توجه: اگر درآمدی که سفیر با تحویل سفارش‌ها در ساعت‌های حضور بدست آورده است برابر یا بیشتر از مبلغ کل تضمین درآمد در آن بازه و منطقه باشد، از تضمین درآمد بهره‌مند نمی‌شود.

سوالات متداول

دسته‌بندی سفیران برتر
برچسب‌ها:, , ,

دیدگاه کاربران

 1. سلام من سفیر دیجی اکسپرس هستم موتور نمیتوانم از روی پیشنهاد رزرو کنم چه کار انجام بدم کمکم کنین ممنون

  1. سلام و وقت بخیر، می‌توانید از طریق شماره تماس (۶۱۹۳۰۱۰۰-۰۲۱) با پشتیبانی در ارتباط باشید و مشکل‌تان را برطرف کنید.

    1. سلام و وقت بخیر، بسیار خوشحالیم از رضایتمندی شما، در تلاشیم روز به روز بر رضایتمندی شما بیفزاییم.

  1. سلام و وقت بخیر، براساس جدول برای سفیران کرج تضمین درآمد هر ساعت ۳۰۰.۰۰۰ ریال است.

 2. واقعا دیجی اکسپرس عالیه فقط برای دریافت۲ یا ۳ مرسوله ایکاش میشد موقع دریافت سفارش یه لوکیشن کلی ازمبداومقصد بذاره خیلی بهتر میشد.

  1. سلام و وقت بخیر، بسیار خوشحالیم از رضایتمندی شما، حتما نکته‌ای که فرمودید را برای رضایت بیشتر شما پیگیری می‌کنیم.

  1. سلام و وقت بخیر، پوزش فراوان بابت تاخیر
   پس از پیگیری مبلغ تضمین درآمد روز ۱۱ آذر برای شما واریز شده است.

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*