سرویس تحویل فوری چیست؟

سرویس تحویل فوری

سرویس تحویل فوری (on-demand)، یکی از سرویس‌های فعال دیجی‌اکسپرس است که برای رساندن کالاها به دست مشتریان در کم‌ترین زمان ممکن، شکل گرفته. این سرویس با هدف ارتقای توانایی فروشندگان و کوتاه کردن بازه ارسال کالا به مشتریان، پا به عرصه لجستیکی گذاشته است. سرویس تحویل فوری فعلا در شهر تهران، قم، مشهد و اصفهان فعال بوده و امروزه در حال گسترش به همه شهرهای ایران است. در حال حاضر دیجی‌کالا جت (Jet) که در زمینه ارسال سفارشات سوپرمارکتی فعالیت دارد، از خدمات متنوع این سرویس استفاده می‌کند. دیجی‌اکسپرس با ایجاد زیرساخت تکنولوژی‌ محور بر پایه ارسال فوری کالا، تلاش می‌کند تا ظرفیت لجستیکی خود را افزایش دهد و در مسیرِ رو به آینده قدم بردارد.

نحوه همکاری با سرویس تحویل فوری

همه افرادی که موتور دارند و مایل هستند درآمد شخصی داشته باشند، می‌توانند در لینک زیر پیش‌ ثبت‌نام را انجام دهند و پس از تایید، با مدارک مشخص برای ثبت‌نام حضوری به شعبه‌های دیجی‌اکسپرس مراجعه کنند. بعد از آن، سفیران سرویس تحویل فوری می‌توانند با نصب اپلیکیشن مخصوص دیجی‌اکسپرس، بازه‌های مورد نظر برای فعالیت را رزرو کنند و با حضور در سوپرمارکت‌ها و تحویل گرفتن کالاها، آن را به دست مشتری برسانند.

دیجی‌اکسپرس برای پیش‌برد همه مراحل به‌صورت صحیح، اپلیکیشن مخصوص برای سفیران طراحی کرده است و سفیران می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری، پیشنهادهای لحظه‌ای در محدوده خود را مشاهده کرده و بازه‌های مورد تایید خود را رزرو کنند. یکی از مزیت‌های هوشمند شدن خدمات لجستیکی این سرویس، امکان مشاهده همه مراحل به‌صورت شفاف است. به این شکل راننده‌ها می‌توانند از لحظه رزرو بازه، تا لحظه دریافت کالا از سوپرمارکت و تحویل آن به مشتری را روی اپلیکیشن مشاهده کنند.

سرویس تحویل فوری، قدمی بزرگ در مسیر آینده

سرویس تحویل فوری یکی از قوی‌ترین سرویس‌های تحویل کالا به مشتری بوده و هر روز در حال بزرگ شدن است. این سرویس بر «ارسال کمتر از نیم ساعت»، «ارسال رایگان» و «ارسال کالاها جلوی در واحد»  تمرکز  دارد. هدف سرویس تحویل فوری گسترش دادن زیرساخت لجستیکی و جذب موتورسواران جدید برای ایجاد ظرفیت خدمت‌رسانی به مشتری‌ها است و این سرویس قرار است به زودی در زمینه تحویل سفارشات کافه‌ها، شیرینی‌فروشی‌ها، نانوایی‌ها و… نیز فعالیت کند.

مزایای سرویس تحویل فوری

سرویس تحویل فوری یک شبکه‌ بزرگ تکنولوژی‌محور بر پایه خدمات لجستیکی بوده که مزایای متعددی را برای سفیران خود در نظر گرفته است:

  • امکان همکاری به‌صورت تمام‌وقت یا پاره‌وقت
  • امکان رزرو بازه‌های ارسال براساس شرایط شخصی هر راننده
  • امکان تسویه آنی سه نوبت در روز و امکان انتقال وجه از کیف پول به حساب شخصی
  • بهره‌مند شدن از طرح‌های تشویقی و مزایای متعدد در کنار فعالیت اصلی

 مراحل فعالیت رانندگان در اپلیکیشن دیجی‌اکسپرس

رانندگان برای فعالیت در این سرویس و کسب درآمد، لازم است مراحل زیر را طی کنند:

  • رزرو بازه زمانی مورد نظر
  • قبول کردن پیشنهاد بسته‌ها
  • تحویل گرفتن کالاها از سوپرمارکت
  • تحویل دادن کالاهای سفارشی به مشتریان

 درآمد رانندگان موتورسوار در سرویس تحویل فوری

درآمد میانگین هر سفیر در هر بازه‌ سه ساعته، مبلغی بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان است.

درآمد ماهیانه‌ سفیران موتورسوار با بیش از یک ارسال:

بیشترین دریافتی برای سفیران، مبلغی حدود ۱۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و کمترین حدود سیزده هزار و دویست تومان است.

درآمد هفتگی سفیران موتورسوار با بیش از یک ارسال:

بیشترین دریافتی برای سفیران مبلغی حدود ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و کمترین حدود ۱۳ هزار تومان است.

اگر شما هم دوست دارید در سرویس تحویل فوری فعالیت کنید، امکان ثبت‌نام از همین امروز برای شما فعال است.

برچسب‌ها:, ,
ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*