ثبت‌نام سفیران

Registration of drivers

پیش ثبت‌نام سفیران دیجی‌اکسپرس

رانندگان محترم برای ثبت‌‌نام در ناوگان دیجی‌ا‌کسپرس می‌توانید به صفحه زیر مراجعه کنید.

تکمیل مدارک سفیران

رانندگان محترم از طریق صفحه زیر می‌توانید با بارگذاری مدارک، ثبت‌نام خود را تکمیل کنید.

معرفی سفیران

سفیران دیجی‌اکسپرس برای معرفی راننده و دریافت پاداش معرفی لطفا به صفحه زیر مراجعه کنید.

Cooperation

مزایای همکاری با دیجی‌اکسپرس

امکان تسویه‌ی اعتبار در هر ساعت از شبانه‌روز برای سفیران دیجی‌اکسپرس فراهم است. سفیران با استفاده از این قابلیت علاوه بر واریز آنی مبالغ کیف پول خود به حساب شخصی، می‌توانند به صورت اعتباری از دیجی‌کالا، خریدهای خود را تکمیل نمایند.

از دستمزد سفیران دیجی‌اکسپرس، هیچ مبلغی به عنوان کمیسیون کسر نمی‌گردد. در تاکسی‌های اینترنتی مانند اسنپ و تپسی و … ۱۵ تا ۲۰ درصد کمیسیون از کارکرد رانندگان کسر می‌گردد که در دیجی‌اکسپرس هیچ مبلغی بابت کمیسیون از رانندگان کسر نمی‌شود.

طرح پاداش همکاری برای رانندگان با شروع فعالیت در دیجی‌اکسپرس فعال می‌گردد، برای اطلاع از طرح‌های تشویقی شروع همکاری می‌توانید به صفحه ثبت‌نام مراجعه کنید.

سفیران دیجی‌اکسپرس می‌توانند هم به صورت پاره‌وقت و هم تمام‌وقت با این شرکت همکاری داشته باشند و به کسب درآمد بپردازند. سفیران دیجی‌اکسپرس  می‌توانند به دلخواه خود در هر روزی در سال حتی تعطیلات رسمی کسب درآمد کنند.

هر هفته طرح‌های تشویقی متنوعی برای سفیران دیجی‌اکسپرس در نظر گرفته می‌شود. اطلاع رسانی طرح های تشویقی از طریق پیامک صورت می‌گیرد و پاداش‌های مربوطه پس از محاسبه به کیف پول سفیران واریز می‌گردد.

سفیران دیجی‌اکسپرس مشمول دریافت سهمیه سوخت می‌باشند، پیمایش و کارکرد هر راننده ماهانه از طریق شرکت دیجی‌اکسپرس به وزارت کشور ارسال و پس از استعلام و در صورت حداقل ۲۰۰ کیلومتر پیمایش خودرو در هر ماه، محاسبه شده و متناسب با نوع سوخت هر خودرو، به کارت بانکی سفیر به صورت اعتباری واریز می‌شود.