طرح‌های تشویقی سرویس تحویل برنامه‌ریزی شده

فعالیت در سرویس تحویل برنامه‌ریزی شده (خودرو سواری) دیجی‌اکسپرس علاوه‌بر کسب درآمد روزانه و مستمر، تسهیلات و مزایای گوناگونی دارد. یکی از این مزایا طرح‌های تشویقی است که برای شما سفیران عزیز در نظر گرفته شده است، در ادامه به توضیحات آن می‌پردازیم.

طرح تشویقی چیست؟

دیجی‌اکسپرس با هدف پشتیبانی و حمایت از شما سفیران عزیز، مزایای متنوع و طرح‌های تشویقی متفاوتی در جهت هرچه بیشتر شدن درآمد روزانه شما در نظر گرفته است. این طرح‌ها متناسب با افزایش عملکرد و میزان فعالیت سفیر و با شرایط متفاوت برای آنها ارسال می‌شود.

سفیران چگونه مشمول طرح‌های تشویقی می‌شوند؟

سفیران در جریان فعالیت‌های روزانه، مشمول طرح‌های تشویقی می‌شوند.

طرح‌های تشویقی سرویس تحویل برنامه‌ریزی شده (خودرو سواری) بصورت دوره‌ای برای سفیران پیامک می‌شود و پس از ارسال، آن طرح برای آنها فعال می‌گردد.

سفیران باید پیامک‌ طرح‌های تشویقی ارسال شده را با دقت مطالعه کنند و برای انجام طرح‌های تشویقی کافی است تعداد بازه‌های مشخص را در بازه زمانی اعلام شده را انجام دهند. در صورت رسیدن به هدف، پاداش به کیف پول سفیران واریز می‌شود.

sms Scheduled

چگونگی دریافت به‌موقع طرح‌های تشویقی

طرح‌های تشویقی برای سفیرانی که به آنها پیامک شده است فعال می‌گردد و پاداش این طرح‌ها فقط برای کسانی واریز می‌شود که قوانین و شرط‌های انجام طرح‌های تشویقی که بصورت پیامک ارسال شده است را به‌درستی رعایت کنند.

   مثال: طبق پیامک بالا، سفیر از ۲۱ اسفند تا پایان ۲۴ اسفند فرصت دارد تا با انجام صحیح شرط‌های مطرح شده در پیامک (انجام ۵ بازه) پاداش ۱۴۰ هزار تومانی را دریافت کند.

   چگونگی عدم واریز پاداش طرح‌های تشویقی

   گاهی اوقات سفیران شرط‌های طرح تشویقی را رعایت کرده‌اند ولی مبلغ پاداش برای آنها واریز نشده است و یا کمتر واریز شده است. از مواردی که موجب می‌شود تا سفیران پاداش طرح‌های تشویقی را دریافت نکنند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

   • رعایت نکردن ‌صحیح شرط‌های طرح تشویقی
   • تاخیر در تحویل دستگاه پوز به انبار – سفیران در موعد مقرر باید دستگاه پوز را تحویل انبار دهند هنگامی که سفیران دستگاه پوز را با تاخیر به انبار تحویل دهند تحویل سفارش‌ آنها تکمیل نخواهد شد.
   • مرجوعی سفارش‌ها – هنگامی که مشتریان برای تحویل سفارش‌ها حضور نداشتند و سفارش‌ها مرجوع شدند، سفیران باید سفارش‌های مرجوعی را در موعد مقرر به انبار تحویل دهند در غیر این صورت سفر (تحویل سفارش) آنها تکمیل نخواهد شد.

   نکته: تکمیل شدن تحویل سفارش‌ها از موارد الزامی برای رعایت صحیح شرط‌های طرح‌های تشویقی می‌باشد.

   چگونگی بررسی کردن واریزی‌ طرح‌های تشویقی

   سفیران دیجی‌اکسپرس طبق راهنمایی زیر می‌توانند واریزی‌ طرح‌های تشویقی را بررسی کنند.

   ۱- وارد اپلیکیشن دیجی‌اکسپرس شوید و در بخش پروفایل، بر روی کیف پول شما بزنید.

   ۲- در بخش تراکنش‌ها، بر روی پاداش و تضمین بزنید.

   ۳- در بخش پاداش و تضمین، می‌توانید واریزی‌های طرح‌های تشویقی را بررسی کنید.

   طرح‌های تشویقی سرویس تحویل برنامه‌ریزی شده
   طرح‌های تشویقی سرویس تحویل برنامه‌ریزی شده
   طرح‌های تشویقی سرویس تحویل برنامه‌ریزی شده

   نکته: پس از پایان فرصت طرح تشویقی، مبلغ پاداش حداکثر پس از ۳ روز کاری به کیف پول سفیران واریز می‌شود.

   توجه: در صورتی که نسبت به مسائل مالی (پرداخت پاداش طرح‌های تشویقی، تضمین درآمد و …)، مشکلات نرم افزار یا نحوه برخورد پرسنل دیجی‌اکسپرس با مشکل مواجه شدید (ابهام، نگرانی و یا شکایت)، می‌توانید از طریق لینک زیر نسبت به ثبت تیکت اقدام نمایید و نتیجه حداکثر ظرف ۲۴ ساعت کاری به شما اعلام خواهد شد.

   و یا می‌توانید از طریق شماره تماس (۶۱۹۳۰۱۰۰-۰۲۱) با پشتیبانی در ارتباط باشید و مشکل‌تان را برطرف کنید.

   برچسب‌ها:, , ,
   ثبت دیدگاه

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   *
   *
   *