درباره ما

دیجی‌اکسپرس، هم‌ مسیر آینده

مسئله‌ لجستیک یکی از مهم‌ترین مسائلی است که در کشوری به پهنای ایران، در حوزه‌ جمع‌آوری، پردازش، توزیع و تحویل کالا مطرح است. دیجی‌اکسپرس به‌عنوان شرکت لجستیکی هوشمند دیجی‌کالا  در سال ۱۳۹۹ راه‌اندازی شد تا در مسیر پاسخگویی به این مسئله گام بردارد و زیرساخت لجستیکی دیجی‌کالا را که در طی بیش از ۱۰ سال تلاش، به یکی از قدرتمندترین زیرساخت‌های کشور تبدیل شده است، در اختیار کسب‌ و‌ کارهای کشور بگذارد.

ما در دیجی‌اکسپرس تکنولوژی و دانش روز دنیا را به خدمت گرفته‌ایم تا با طراحی و راه‌اندازی یک سیستم کارآمد، یک شبکه‌ بزرگ تکنولوژی‌ محور بر پایه خدمات لجستیکی بسازیم؛ شبکه‌‌ای هوشمند که بتواند پتانسیل‌های بالقوه‌ موجود را به پتانسیل بالفعل تبدیل کند و پلی میان بازار و مصرف‌کننده بسازد که به رشد خدمات در کشور کمک کند، پلتفرمی که هر یک از شما می‌توانید بخشی از شبکه‌ خدمات‌رسانی آن باشید و درآمد کسب کنید.

از اولویتهای مهم دیجی‌اکسپرس ارسال سریع، به موقع و درسلامت کامل کالا به مشتری است.

دیجی‌اکسپرس در حال حاضر خدمات لجستیکی متنوع خود را به شرکت‌های زیرمجموعه گروه دیجی‌کالا مثل جت ارائه می‌دهد و در نظر دارد تا در آینده‌ای نزدیک، این خدمات را به سایر شرکت‌ها، فروشندگان آنلاین و آفلاین کالا، و خریداران و مصرف‌کنندگان نهایی نیز ارائه دهد.

در حال حاضر حدود سه هزار سفیر فعال در دیجی‌اکسپرس مشغول به کار هستند که پیش از فعالیت، اعتبار سنجی و عدم سوء پیشنه ایشان توسط همکاران دیجی‌اکسپرس بررسی شده است تا امنیت خاطرکامل برای کاربران مهیا شود.

دیجی‌اکسپرس با ارائه طیف گسترده‏‌ای از خدمات حمل و نقل در حوزه های مختلف از قبیل ارسال کالا از فروشگاههای آنلاین برای مشتریان ، دریافت و ارسال کالاها از فروشندگان به انبارهای دیجی کالا ، ارسال کالاهای مشتریان دیجی‌کالا (مستقیما از فروشنده به مشتری)  و دریافت و تحویل سفارشات مشتریان از فروشگاهها و سوپر مارکتهای آفلاین تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب از اولویت‏‌های دیجی‌اکسپرس محسوب می‌شود. دیجی‌اکسپرس با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس می‏‏‌کوشد امکان ارائه بهترین خدمات را فراهم آورد.

aboutus
pic-couriers
pic-couriers
New Project (2)
Alishad Etezadi

CEO at Digiexpress

Mohamad Safari

COO at Digiexpress

Hami Talebi

 Logistics Director at Digiexpress

Matin Loni

Fleet Senior Manager at Digiexpress

Ehsan Moradioun

Operations Manager at Digiexpress

کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت و اپلیکیشن دیجی‌اکسپرس و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در دیجی‌اکسپرس بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌ها و تسهیل  تمامی فرایندها ،خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.