درباره ما

دیجی‌اکسپرس، هم‌ مسیر آینده

مسئله‌ لجستیک یکی از مهم‌ترین مسائلی است که در کشوری به پهنای ایران، در حوزه‌ جمع‌آوری، پردازش، توزیع و تحویل کالا مطرح است. دیجی‌اکسپرس به‌عنوان شرکت لجستیکی هوشمند دیجی‌کالا  در سال ۱۳۹۹ راه‌اندازی شد تا در مسیر پاسخگویی به این مسئله گام بردارد و زیرساخت لجستیکی دیجی‌کالا را که در طی بیش از ۱۰ سال تلاش، به یکی از قدرتمندترین زیرساخت‌های کشور تبدیل شده است، در اختیار کسب‌ و‌ کارهای کشور بگذارد.

ما در دیجی‌اکسپرس تکنولوژی و دانش روز دنیا را به خدمت گرفته‌ایم تا با طراحی و راه‌اندازی یک سیستم کارآمد، یک شبکه‌ بزرگ تکنولوژی‌ محور بر پایه خدمات لجستیکی بسازیم؛ شبکه‌‌ای هوشمند که بتواند پتانسیل‌های بالقوه‌ موجود را به پتانسیل بالفعل تبدیل کند و پلی میان بازار و مصرف‌کننده بسازد که به رشد خدمات در کشور کمک کند، پلتفرمی که هر یک از شما می‌توانید بخشی از شبکه‌ خدمات‌رسانی آن باشید و درآمد کسب کنید.

از اولویتهای مهم دیجی‌اکسپرس ارسال سریع، به موقع و درسلامت کامل کالا به مشتری است.

دیجی‌اکسپرس در حال حاضر خدمات لجستیکی متنوع خود را به شرکت‌های زیرمجموعه گروه دیجی‌کالا مثل جت ارائه می‌دهد و در نظر دارد تا در آینده‌ای نزدیک، این خدمات را به سایر شرکت‌ها، فروشندگان آنلاین و آفلاین کالا، و خریداران و مصرف‌کنندگان نهایی نیز ارائه دهد.

در حال حاضر حدود سه هزار سفیر فعال در دیجی‌اکسپرس مشغول به کار هستند که پیش از فعالیت، اعتبار سنجی و عدم سوء پیشنه ایشان توسط همکاران دیجی‌اکسپرس بررسی شده است تا امنیت خاطرکامل برای کاربران مهیا شود.

دیجی‌اکسپرس با ارائه طیف گسترده‏‌ای از خدمات حمل و نقل در حوزه های مختلف از قبیل ارسال کالا از فروشگاههای آنلاین برای مشتریان ، دریافت و ارسال کالاها از فروشندگان به انبارهای دیجی کالا ، ارسال کالاهای مشتریان دیجی‌کالا (مستقیما از فروشنده به مشتری)  و دریافت و تحویل سفارشات مشتریان از فروشگاهها و سوپر مارکتهای آفلاین تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب از اولویت‏‌های دیجی‌اکسپرس محسوب می‌شود. دیجی‌اکسپرس با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس می‏‏‌کوشد امکان ارائه بهترین خدمات را فراهم آورد.

aboutus
pic-couriers
pic-couriers
New Project (2)
Alishad Etezadi

CEO

at Digiexpress

New Project 3
Hami Talebi

 Logistics Director

at Digiexpress

7A6D5D5C-24F0-4A99-9680-5BFF9AB62E6C
Behdad Fahimi

 On-Demand Delivery Director

at Digiexpress

1687440417874
Matin Loni

Fleet Senior Manager

at Digiexpress

New Project 4
Ehsan Moradioun

Operations Manager

at Digiexpress

کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت و اپلیکیشن دیجی‌اکسپرس و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در دیجی‌اکسپرس بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌ها و تسهیل  تمامی فرایندها ،خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.