طرح‌های تشویقی سرویس تحویل فوری

فعالیت در سرویس تحویل فوری (موتورسیکلت) دیجی‌اکسپرس علاوه‌بر کسب درآمد روزانه و مستمر، تسهیلات و مزایای گوناگونی دارد. یکی از این مزایا طرح‌های تشویقی است که برای شما سفیران عزیز در نظر گرفته شده است، در ادامه به توضیحات آن می‌پردازیم.

طرح تشویقی چیست؟

دیجی‌اکسپرس با هدف پشتیبانی و حمایت از شما سفیران عزیز، مزایای متنوع و طرح‌های تشویقی متفاوتی در جهت هرچه بیشتر شدن درآمد روزانه شما در نظر گرفته است. این طرح‌ها متناسب با افزایش عملکرد و میزان فعالیت سفیر و با شرایط متفاوت برای آنها ارسال می‌شود.

سفیران چگونه مشمول طرح‌های تشویقی می‌شوند؟

سفیران در جریان فعالیت‌های روزانه، مشمول طرح‌های تشویقی می‌شوند.

طرح‌های تشویقی سرویس تحویل فوری (موتورسیکلت) بصورت دوره‌ای برای سفیران پیامک می‌شود و پس از ارسال، آن طرح برای آنها فعال می‌گردد.

سفیران باید پیامک‌ طرح‌های تشویقی ارسال شده را با دقت مطالعه کنند و برای انجام طرح‌های تشویقی کافی است تعداد سفارش‌های مشخص را در بازه زمانی اعلام شده را انجام دهند. در صورت رسیدن به هدف، پاداش به کیف پول سفیران واریز می‌شود.

ondemand-bonus

چگونگی دریافت به‌موقع طرح‌های تشویقی

طرح‌های تشویقی برای سفیرانی که به آنها پیامک شده است فعال می‌گردد و پاداش این طرح‌ها فقط برای کسانی واریز می‌شود که قوانین و شرط‌های انجام طرح‌های تشویقی که بصورت پیامک ارسال شده است را به‌درستی رعایت کنند.

   مثال: طبق پیامک بالا، سفیر در روز یکشنبه از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۴ فرصت دارد تا با انجام صحیح شرط‌های مطرح شده در پیامک (۲۰ تحویل سفارش و درصد تحویل به‌موقع سفارشات حداقل ۷۵ درصد) پاداش ۲۵۰ هزار تومانی را دریافت کند. (سفیران حتما باید سفارشات را با موفقیت تحویل مشتری دهند و همچنین درصد تحویل به‌موقع سفارشات باید حداقل ۷۵ درصد باشد تا شرایط طرح را به‌درستی انجام داده باشند)

   طرح تشویقی سفیران جدید چیست؟

   دیجی‌اکسپرس برای سفیرانی که جدیدالورود هستند و همکاری‌شان را با دیجی‌اکسپرس شروع می‌کنند، طرح تشویقی‌ای را در نظر گرفته است که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم.

   سفیران از اولین روز شروع فعالیت (اولین تحویل سفارش تا ۵۰ تحویل سفارش موفق)، به میزان ۳۷% افزایش درآمد دریافت می‌کنند.

   نکته مهم: سفیران باید برای خرید باکس دیجی‌اکسپرس مبلغ ۱۵۰ هزار تومان پرداخت کنند که پس از ۲۰ تحویل سفارش در بازه ۷ روزه (از اولین تحویل سفارش) هزینه باکس برای سفیران پرداخت می‌گردد.

   طرح سفیران برتر سرویس تحویل فوری چیست؟

   دیجی‌اکسپرس برای افزایش تعامل و درآمد سفیران در سرویس تحویل فوری (رانندگان موتورسیکلت)، طرح سفیران برتر (متناسب سازی درآمد با عملکرد سفیران) را در نظر گرفته‌است. بدین صورت که سفیران براساس عملکرد هفت روز اخیر خود (تعداد سفارش و درصد تحویل به موقع سفارشات) در دسته‌های (الماسی، طلایی، نقره‌ای، برنزی و آبی) دسته‌بندی می‌شوند و دریافتی سفیران هر بخش برای تحویل هر سفارش متفاوت می‌گردد.

   برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد طرح تشویقی سفیران برتر به لینک زیر مراجعه کنید.

   چگونگی بررسی کردن واریزی‌ طرح‌های تشویقی

   سفیران دیجی‌اکسپرس طبق راهنمایی زیر می‌توانند واریزی‌ طرح‌های تشویقی را بررسی کنند.

   ۱- وارد اپلیکیشن دیجی‌اکسپرس شوید و در بخش پروفایل، بر روی کیف پول شما بزنید.

   ۲- در بخش تراکنش‌ها، بر روی پاداش و تضمین بزنید.

   ۳- در بخش پاداش و تضمین، می‌توانید واریزی‌های طرح‌های تشویقی را بررسی کنید.

   bonus
   bonus
   bonus

   نکته: پس از پایان فرصت طرح تشویقی، مبلغ پاداش حداکثر پس از ۳ روز کاری به کیف پول سفیران واریز می‌شود.

   توجه: در صورتی که نسبت به مسائل مالی (پرداخت پاداش طرح‌های تشویقی، تضمین درآمد و …)، مشکلات نرم افزار یا نحوه برخورد پرسنل دیجی‌اکسپرس با مشکل مواجه شدید (ابهام، نگرانی و یا شکایت)، می‌توانید از طریق لینک زیر نسبت به ثبت تیکت اقدام نمایید و نتیجه حداکثر ظرف ۲۴ ساعت کاری به شما اعلام خواهد شد.

   و یا می‌توانید از طریق شماره تماس (۶۱۹۳۰۱۰۰-۰۲۱) با پشتیبانی در ارتباط باشید و مشکل‌تان را برطرف کنید.

   برچسب‌ها:, , ,
   ثبت دیدگاه

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   *
   *
   *